ВІРТУАЛЬНІ

МЕТОДИЧНІ КАБІНЕТИ

ПЕРСОНАЛЬНІ

САЙТИ / БЛОГИ

МЕТОДИСТІВ
Біологія

Основи здоров'я

Екологія


ПРО ВІРТУАЛЬНІ МЕТОДИЧНІ КАБІНЕТИ

На цій сторінці сайту "ВІРТУАЛЬНІ МЕТОДИЧНІ КАБІНЕТИ" розміщені покликання до віртуальних методичних кабінетів персональних сайтів/блогів методистів відділу методики навчальних предметів та професійного розвитку педагогів Тернопільського ОКІППО.

Віртуальні методичні кабінети  створено з метою підвищення ефективності методичної роботи та зростання професійної компетентності педагогів.

 

Віртуальний методичний кабінет – це сучасна інформаційно-освітня спільнота, що покликана поглибити взаємодію методистів обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, консультантів центрів професійного розвитку педагогічних працівників та вчителів закладів загальної середньої освіти в умовах реформування й оновлення галузі освіти та подальшого впровадження інформаційно-комунікаційних технологій в освітній процес.

 

Основним завданням віртуальних методичних кабінетів є творення єдиного інформаційно-методичного простору з метою більш якісного забезпечення і підтримки професійної діяльності педагогів

Діяльність віртуальних методичних кабінетів також покликана спростити доступ учителів до інформаційних ресурсів, які використовуються в освітньому процесі.
Представництво

відділу методики навчальних предметів

та професійного розвитку педагогів

у соціальній мережі Facebook


46027, м. Тернопіль, вул. Громницького, 1

тел.: 0352 43 57 83